Zvolte prosím období:

Posledních 30 článků

17.12.2017SWE - CZE 1:4

SWE – CZE 1:4: Český tým skolil i Švédy

Poslední den Channel One Cupu odstartoval soubojem mezi Českem a Švédskem. Svěřenci trenéra Josefa Jandače si už v úvodní části vypracovali dvoubrankový náskok a na ruském turnaji zvítězili i ve třetím utkání. ... Celý článek

17.12.2017RUS - CAN 2:0

RUS-CAN 2:0 Šlágr turnaje patřil domácí sborné

Do posledního místa zaplněný ledový palác, výborná atmosféra a rychlý hokej s velkým množstvím šancí. Domácí sborná hostila ve šlágru Channel One Cupu Kanadu a nedovolila soupeři ani jednu vstřelenou branku. Po ... Celý článek

15.12.2017CZE - CAN 4:1

CZE - CAN 4:1: Češi otočili zápas proti Kanadě

Černá série je u konce. Výběr Josefa Jandače ve třetí třetině otočil zápas proti Javorovým listům a poprvé po sedmi letech nad neoblíbeným soupeřem zvítězil. Dvěma brankami se pod další výhru českého ... Celý článek

12.11.2017FIN - CAN 4:3

FIN-CAN 4:3 - Finsko zvítězilo i ve třetím zápase a ovládlo Karlaja Cup

Poslední utkání turnaje rozhodovalo o tom, kdo se vlastně ujme celkového vítězství. Ve hře bylo Rusko a Finsko. Suomi museli v dnešním zápase zvítězit, což se nakonec povedlo po velkém boji. ... Celý článek

12.11.2017

RUS - CZE 5:2 - Všude jsme byli o krok pozdě, hodnotí zápas s Ruskem Jandač

Česká hokejová reprezentace nezvladla poslední utkání s mužstvem Ruska. Prohru 2:5 nesl nelibě i trenér národního mužstva Josef Jandač, na kterém bylo zjevné zklamání. "Soupeř nás přejel ve všech směrech. V agresivitě, ... Celý článek

12.11.2017RUS - CZE 5:2

RUS - CZE 5:2 - Ruská sborná nad síly Česka

Pro národní tým měl letošní ročník Karjala Cupu hodně hořký konec. Svěřenci Josefa Jandače v Hartwall Areně padli s výběrem Ruska 2:5, přičemž jediné české góly vstřelili Dominik Kubalík a Jakub Klepiš. ... Celý článek

11.11.2017FIN - SWE 3:1

FIN - SWE 3:1 - Skandinávské derby před zaplněnou arenou ovládli hráči Suomi

Hlavní tahák Karjala Cupu 2017 přišel v podvečer čtvrtého dne turnaje. Finové v souboji o průběžné první místo tabulky zaskočili Švédsko hned na začátku první třetiny a stejný kousek se jim povedl ... Celý článek

11.11.2017SUI - RUS 2:6

SUI - RUS 2:6 - Švýcaři dlouho vedli, pak se rozjela ruská mašina

Sobotní odpoledne v Hartwall Areně se neslo ve znamení souboje dvou týmů, které zatím na turnaji Karjaly nezískaly ani bod. Hokejisté ze země helvétského kříže ještě v průběhu závěrečné třetiny o gól ... Celý článek

10.11.2017CAN - SWE 0:2

CAN - SWE 0:2 - Švédové přetlačili Kanadu, výhru jim zajistil Lindholm

Reprezentace Švédska ve dvou dosavadních duelech na turnaji Karjaly neztratila ani bod. Nejvýraznějšími osobnostmi pátečního večera v Hartwall Areně byli Pär Lindholm a Magnus Hellberg. Zatímco Lindholm obstaral obě branky úřadujících mistrů ... Celý článek

10.11.2017CZE - SUI 3:2

CZE - SUI 3:2 - Reprezentace má první body, rozhodující gól vstřelil Kubalík

Čeští hokejisté si do tabulky turanje Karjala připsali první tři body. Mužstvo Josefa Jandače porazila Švýcarsko 3:2. Naše reprezntace vstoupila do utkání dobře. Již ve 3. minutě dokázal skórovat Milan Gulaš. Po ... Celý článek

9.11.2017FIN - RUS 3:2

RUS - FIN 2:3 - Favorizované Rusko padlo! Porazilo je domácí Finsko

První zápas dopadl pro výběr finské hokejové reprezentace velice dobře. Domácí mančaft si připsal tři body v domácí Hartwall Aréně, kde porazil výběr Ruska 3:2. Utkání přihlíželo 10680 diváků, kteří první branku ... Celý článek

8.11.2017SUI - CAN 2:3

SUI - CAN 2:3 - V souboji nováčků zvítězila Kanada

Ve druhém středečním utkání proti sobě nastoupili nováčci v seriálu EHT. Švýcarsko doma uvítalo dalekou Kanadu a zápas nabídl opravdu vyrovnanou bitvu, ve které rozhodovaly maličkosti. Díky skvělé druhé třetině si nakonec ... Celý článek

8.11.2017

Využít mé šance, tak jsme možná vyhráli, lituje Jakub Klepiš

Čeští hokejisté v rámci prvního utkání neuspěli s výběrem Švédska. Výběr Tre Kronor zvítězil výsledkem 5:3 a připsal si první tři body do tabulky turnaje Karjala. V zápase se dostal do několika ... Celý článek

8.11.2017SWE - CZE 5:3

SWE - CZE 5:3 - Na úvod smolná prohra se Švédskem

Ö r e b r o - První utkání na letošní Karjale bohužel svěřencům Josefa Jandače nevyšlo. Ve vyprodané Behrn Areně nad domácími Švédy měli dvě třetiny převahu, nicméně v závěrečných dvaceti ... Celý článek

4.11.2017

Kdo se představí na Karjale? Přehled nominací všech šesti národních týmů

Start Karjala Cupu, prvního turnaje letošního ročníku Euro Hockey Tour, se kvapem blíží – reprezentace Česka, Švédska, Finska, Ruska a nově i Švýcarska a Kanady proti sobě změří síly už příští týden. ... Celý článek

30.4.2017

Trenér Josef Jandač nominoval na mistrovství světa do Francie a Německa

Č e s k é B u d ě j o v i c e - Tisková konference po skončení Carlson Hockey Games přinesla nominaci českého národního týmu na mistrovství světa ... Celý článek

30.4.2017

Jedna trefa Jana Kováře stačila proti Rusku na bod

Č e s k é B u d ě j o v i c e - Poslední utkání Carlson Hockey Games v Českých Budějovicích přinesl drama do posledních minut. Ačkoliv ... Celý článek

30.4.2017CZE - RUS 3:4 sn

CZE–RUS 3:4sn - Český tým padl s Rusy až na nájezdy

Č. B u d ě j o v i c e - Tým České republiky odehrál opět skvělý zápas a přivedl diváky do varu. V zápase s Rusy třikrát vedl, ale ... Celý článek

30.4.2017SWE - FIN 2:3

SWE–FIN 2:3 – Finsko udeřilo ve třetí části a skončilo druhé

Č. B u d ě j o v i c e - Severské derby, které se hrálo v Českých Budějovicích nepřineslo tak dramatické momenty, jako předchozí zápasy. Přesto se bylo na ... Celý článek

29.4.2017

Prokázali jsme proti Švédům velkou sílu, věděl Pavel Francouz

Strhující podívaná s krásným vyvrcholením. Diváci v Českých Budějovicích si museli náramně užít sobotní podvečer na Carlson Hockey Games, kdy Česká republika v úchvatném utkání přejela Švédy v poměru 8:4. Po celé ... Celý článek

29.4.2017CZE - SWE 8:4

CZE–SWE 8:4 – Češi rozmetali Švédy a vyhráli Carlson Hockey Games

Č. B u d ě j o v i c e - Něco podobného České Budějovice už dlouho nezažily. Nádherný zápas plný krásných akcí a branek.Český tým dokázal otočit zápas ze ... Celý článek

29.4.2017RUS - FIN 0:1

RUS–FIN 0:1 – Finům stačil k vítězství jen jeden gól

Č. B u d ě j o v i c e - Na zápas Ruska s Finskem dorazila do arény v Českých Budějovicích skvělá návštěva a viděla výborný hokej plný osobních soubojů ... Celý článek

28.4.2017

Carlson Hockey Games odstartováno, České Budějovice znovu ožily hokejem

Po pěti letech se vrátil národní tým do Českých Budějovic a na úvod Carlson Hockey Games připravil pro nadšené fanoušky dramatickou podívanou s vítězným koncem. Svěřenci trenéra Jandače sice už v osmé ... Celý článek

27.4.2017SWE - RUS 4:3 pr.

SWE - RUS 4:3 pp - Švédové v prodloužení přetlačili Rusko

Jediné utkání Carlson Hockey Games 2017, které se odehrálo v jiné destinaci než v Českých Budějovicích, nabídlo pěkné drama. Rusové po většinu zápasu vedli, ale Švédsko se dokázalo zvednout a tečku za ... Celý článek

27.4.2017

Odehráli jsme dobré utkání, těšilo Jakuba Voráčka

Č e s k é B u d ě j o v i c e - Byly to nervy, ale všechny body zůstaly v Budvar aréně pro národní tým České ... Celý článek

27.4.2017FIN - CZE 2:3

FIN–CZE 2:3 - Obrat českého týmu dokonal Hanzl

Č. B u d ě j o v i c e - Vstup do Carlson Hockey Game v Českých Budějovicích vyšel lépe finskému týmu, který se ujal dvoubrankového vedení. Český tým ... Celý článek

26.4.2017

Obrana bude dobrá, hlásí Jaroslav Špaček

Českou hokejovou reprezentaci čeká poslední test před šampionátem ve Francii a Německu. Už ve čtvrtek nastoupí v Českých Budějovicích k prvnímu zápasu Carlson Hockey Games v rámci Euro Hockey Tour a soupeřem ... Celý článek

26.4.2017

Nejsem zvyklý hrát s tak kvalitními hráči jako je Voráček, směje se Holík

Česká reprezentace má za sebou dva tréninky v Českých Budějovicích a připravuje se na start Carlson Hockey Games. V českém kolektivu je i zástupce hokejového Zlína Petr Holík, který trénuje ve formaci ... Celý článek

12.2.2017SWE - FIN 2:3

Švédsko se s turnajem rozloučilo porážkou

G ö t e b o r g - Švédsko začalo dobře, avšak Finové ve druhé třetině dvěma góly otočili vývoj zápasu. Domácí sice ještě dokázali snížit, na vyrovnání to ale nestačilo, ... Celý článek

12.2.2017RUS - CZE 4:2

Sborná přetlačila Čechy. Na švédských hrách byla stoprocentní

Göteborg - Utkání české reprezentace s Ruskem bývají vždy velmi napínavá a vyhecovaná. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Sborná nemá v aktuálním ročníku EHT konkurenci, což potvrdila i ve Švédsku. Ze třech ... Celý článek