Zvolte prosím období:

Posledních 30 článků

29.04.2018RUS - CZE 4:2

RUS - CZE 4:2: Ani třetí utkání Švédských her Češi nezvládli, podlehli i Rusku

S t o c k h o l m - Čeští hokejoví reprezentanti měli před dnešním utkáním na kontě na Švédských hokejových hrách dvě porážky. Poslední zápas před rychle se blížícím mistrovstvím ... Celý článek

28.04.2018

SWE - RUS: Švédové na domácím turnaji znovu úspěšní

Švédské hokejové hry měly v sobotu odpoledne na programu čtvrtý duel. Hala Hovet viděla souboj domácích Švédů s výběrem Ruska. Výběr Tří korunek se do druhé přestávky dostal do tříbrankového vedení, které ... Celý článek

28.04.2018FIN - CZE 5:2

FIN - CZE 5:2: Češi prohráli i druhý duel na švédském turnaji, Finsko zápas rozhodlo v přesilovkách

Södertälje - Český reprezentační tým se představil podruhé na Švédských hokejových hrách, soupeřem národního týmu bylo Finsko. Češi do duelu nastoupili již bez Červenky a Jordána, kteří dostali od trenérů volno, naopak ... Celý článek

26.04.2018

Třetí třetina ukázala, že můžeme hrát vyrovnaný hokej, tuší Filip Chytil

Do utkání se Švédskem vstoupil mladý útočník New York Rangers ve čtvrté formaci. Během utkání se posunul do prvního útoku a v závěrečném dějství pomohl ke zlepšené hře českého mužstva. Filip Chytil ... Celý článek

26.04.2018CZE - SWE 1:3

CZE - SWE 1:3: Český tým v úvodu Švédských her podlehl domácímu výběru, korigoval až v závěru

S t o c k h o l m - Ve čtvrtek 26. dubna 2018 vstoupil český národní tým do závěrečné fáze přípravy na mistrovství světa. První těžký zápasový test na turnaji ... Celý článek

26.04.2018FIN - RUS 3:2 sn

FIN - RUS: Vyrovnanou bitvu rozhodl nájezd Puustinena

Euro Hockey Tour pokračuje svým závěrečným turnajem, úvodní duel Švédských hokejových her obstaralo měření sil mezi Finskem a Ruskem. Duel hraný v helsinské Hartwall aréně nabídl vyrovnaný průběh, rozhodnout nakonec musely až ... Celý článek

22.04.2018SWE - FIN 3:7

SWE – FIN 3:7: Severské derby rozlouskla kanonáda Finů

Na závěr turnaje se diváci konečně dočkali brankostroje! Postarali se o něj reprezentace Finska a Švédska, přičemž výběr Tre Kronor si tento duel za rámeček rozhodně nedá. Svým sousedům podlehl 3:7, přičemž ... Celý článek

22.04.2018

Náročný program? My trenéři to dáme, usmívá se po výhře na CHG Josef Jandač

Tři zápasy, tři výhry. Bez ztráty jediného bodu opanoval mladý český výběr domácí Carlson Hockey Games, podle hlavního kouče je ale pořád co zlepšovat. „Ve všech utkáních jsme nebyli lepším týmem. Měli ... Celý článek

22.04.2018

Že jsem dobře chytal? Od toho gólman je, aby klukům pomohl, soudí David Rittich

Na Carlson Hockey Games si odbyl svou reprezentační premiéru a počínal si v ní velmi dobře. Brankář David Rittich pochytal 34 střel soupeře a dlouho držel naději na to, že si hned ... Celý článek

22.04.2018CZE - RUS 2:1

CZE – RUS 2:1: Třetí výhra v řadě, Češi ovládli domácí turnaj bez ztráty bodu!

Česká republika ovládla podruhé v řadě turnaj Carlson Hockey Games a tentokrát se jí to podařilo se třemi výhrami v základní hrací době. Jako třetí přišli na paškál Rusové, kteří rozhodně nesehráli ... Celý článek

22.04.2018

Skvělý výkon, budeme se z něj odrážet, září Fin Julius Honka po výhře nad Rusy

Na ledě nebyli lepším celkem, první body na Carlson Hockey Games však dokázali urvat právě oni. Finové v dalším duelu pardubického turnaje úspěšně odolali ruskému tlaku, sami dvě minuty před koncem nečekaně ... Celý článek

21.04.2018RUS - FIN 1:2

RUS – FIN 1:2: Finové zdolali Rusko a rozhodli, že Češi obhájili zlato na turnaji

Rusové nezvládli ani druhý zápas pod novým trenérem Iljou Vorobjevem a opět padli se severským soupeřem 1:2. Sborná se sice zásluhou Guseva dostala do vedení 1:0, jenže ve druhé části o něj ... Celý článek

21.04.2018

S Hanzlem nám to sedí, říká Nestrašil. Proti Švédům dal rozhodující gól

Dva zápasy, tři body. Andrej Nestrašil je v Pardubicích zatím hodně vidět, pomáhá mu fungující i spolupráce s Robinem Hanzlem. Právě tato dvojička se v duelu se Švédy podílela hned na dvou ... Celý článek

21.04.2018CZE - SWE 3:1

CZE – SWE 3:1: Češi porazili i Švédy a domácí turnaj mohou vyhrát už v sobotu

Hráči českého národního celku se dostávají do parádní formy. Na Carlson Hockey Games porazili po Finech i další tým ze severu Evropy – Švédsko. Do utkání s mužstvem Tří korunek vstoupili aktivně ... Celý článek

20.04.2018

Mladíci se učí rychle. Nároďák na nich v budoucnu bude stát, tvrdí Michal Jordán

Česká reprezentace včera večer úspěšně vstoupila do pardubických Carlson Hockey Games, když v poměru 3:1 zdolala silné Finy. Omlazený národní tým překlopil misky vah na svou stranu ve třetí části, kdy se ... Celý článek

19.04.2018

Šli po nás, ale Francík to výborně zavřel, těší Davida Skleničku po výhře nad Finy

Český národní tým na pardubických Carlson Hockey Games zvládl duel s Finskem, když nepříjemného soupeře přetlačil 3:1, a připsal si první důležitý zisk. Dvěma asistencemi se na povedeném večeru podílel i plzeňský ... Celý článek

19.04.2018RUS - SWE 1:2

RUS – SWE 1:2: Rusové doma v Jaroslavli padli se Švédskem 1:2

Vstup do Carlson Hockey Games aktuálně vedoucímu týmu Euro Hockey Tour nevyšel. V Areně 2000 v Jaroslavli padli s reprezentací tří korunek 1:2. První třetina příliš šancí nenabídla, až na samotném konci ... Celý článek

19.04.2018FIN - CZE 1:3

FIN – CZE 1:3: První česká výhra na CHG, národní tým zdolal Finy

Do pardubického turnaje vstoupili Češi pravou nohou, když využili přesilovku a dostali se do vedení. Hokejisté Suomi však na nic nečekali a záhy stav klání srovnali. Bojovný souboj nakonec rozsekla třetí část, ... Celý článek

15.04.2018FRA - CZE 2:6

FRA – CZE 2:6: Český tým i podruhé zvrátil nepříznivý stav

Národní tým ve druhém utkání proti domácí Francii opět rychle prohrával, stejně jako o den dříve se ale postupně dostal do zápasu, dokázal zvrátit skóre a jasně zvítězit. Prosadilo se šest různých ... Celý článek

13.04.2018FRA - CZE 2:5

FRA – CZE 2:5: Češi otočili dvoubrankovou ztrátu a přemohli Francii

Týden před pokračováním EHT a turnajem v Pardubicích se Češi dostavili na dvě utkání do Francie. V Amiens čeští hokejisté začali špatně, ale od poloviny zápasu se pevně chopili otěží zápasu. Tři ... Celý článek

17.12.2017SWE - CZE 1:4

SWE – CZE 1:4: Český tým skolil i Švédy

Poslední den Channel One Cupu odstartoval soubojem mezi Českem a Švédskem. Svěřenci trenéra Josefa Jandače si už v úvodní části vypracovali dvoubrankový náskok a na ruském turnaji zvítězili i ve třetím utkání. ... Celý článek

17.12.2017RUS - CAN 2:0

RUS-CAN 2:0 Šlágr turnaje patřil domácí sborné

Do posledního místa zaplněný ledový palác, výborná atmosféra a rychlý hokej s velkým množstvím šancí. Domácí sborná hostila ve šlágru Channel One Cupu Kanadu a nedovolila soupeři ani jednu vstřelenou branku. Po ... Celý článek

15.12.2017CZE - CAN 4:1

CZE - CAN 4:1: Češi otočili zápas proti Kanadě

Černá série je u konce. Výběr Josefa Jandače ve třetí třetině otočil zápas proti Javorovým listům a poprvé po sedmi letech nad neoblíbeným soupeřem zvítězil. Dvěma brankami se pod další výhru českého ... Celý článek

12.11.2017FIN - CAN 4:3

FIN-CAN 4:3 - Finsko zvítězilo i ve třetím zápase a ovládlo Karlaja Cup

Poslední utkání turnaje rozhodovalo o tom, kdo se vlastně ujme celkového vítězství. Ve hře bylo Rusko a Finsko. Suomi museli v dnešním zápase zvítězit, což se nakonec povedlo po velkém boji. ... Celý článek

12.11.2017

RUS - CZE 5:2 - Všude jsme byli o krok pozdě, hodnotí zápas s Ruskem Jandač

Česká hokejová reprezentace nezvladla poslední utkání s mužstvem Ruska. Prohru 2:5 nesl nelibě i trenér národního mužstva Josef Jandač, na kterém bylo zjevné zklamání. "Soupeř nás přejel ve všech směrech. V agresivitě, ... Celý článek

12.11.2017RUS - CZE 5:2

RUS - CZE 5:2 - Ruská sborná nad síly Česka

Pro národní tým měl letošní ročník Karjala Cupu hodně hořký konec. Svěřenci Josefa Jandače v Hartwall Areně padli s výběrem Ruska 2:5, přičemž jediné české góly vstřelili Dominik Kubalík a Jakub Klepiš. ... Celý článek

11.11.2017FIN - SWE 3:1

FIN - SWE 3:1 - Skandinávské derby před zaplněnou arenou ovládli hráči Suomi

Hlavní tahák Karjala Cupu 2017 přišel v podvečer čtvrtého dne turnaje. Finové v souboji o průběžné první místo tabulky zaskočili Švédsko hned na začátku první třetiny a stejný kousek se jim povedl ... Celý článek

11.11.2017SUI - RUS 2:6

SUI - RUS 2:6 - Švýcaři dlouho vedli, pak se rozjela ruská mašina

Sobotní odpoledne v Hartwall Areně se neslo ve znamení souboje dvou týmů, které zatím na turnaji Karjaly nezískaly ani bod. Hokejisté ze země helvétského kříže ještě v průběhu závěrečné třetiny o gól ... Celý článek

10.11.2017CAN - SWE 0:2

CAN - SWE 0:2 - Švédové přetlačili Kanadu, výhru jim zajistil Lindholm

Reprezentace Švédska ve dvou dosavadních duelech na turnaji Karjaly neztratila ani bod. Nejvýraznějšími osobnostmi pátečního večera v Hartwall Areně byli Pär Lindholm a Magnus Hellberg. Zatímco Lindholm obstaral obě branky úřadujících mistrů ... Celý článek

10.11.2017CZE - SUI 3:2

CZE - SUI 3:2 - Reprezentace má první body, rozhodující gól vstřelil Kubalík

Čeští hokejisté si do tabulky turanje Karjala připsali první tři body. Mužstvo Josefa Jandače porazila Švýcarsko 3:2. Naše reprezntace vstoupila do utkání dobře. Již ve 3. minutě dokázal skórovat Milan Gulaš. Po ... Celý článek