Header image
«
»

ARCHIV AKTUALIT

Zvolte prosím období:

Vítězství po 25 letech!

09.02.2019 - Český národní tým je vítězem Beijer Hockey Games 2019. Národní tým, který je po dvou zápasech stoprocentní, již nemůže být bodově předstižen. Na Českou republiku se sice může dotáhnout Švédsko, ale svěřenci trenéra Miloše Říhy mají proti Tre Kronor lepší vzájemný zápas a po 25 letech vítězí na Svenska Spel.

Will místo Bartošáka

06.02.2019 - Během úterního tréninku na Švédské hokejové hry se zranil vítkovický brankář Patrik Bartošák. Místo něj bude v nominaci liberecký gólman Roman Will. Premiérový reprezentační turnaj čeká také obránce Lukáše Rouska, z přípravy naopak odcestoval útočník Jakub Flek.

Změny v nominaci

05.02.2019 - Z původní české nominace na Švédské hokejové hry vypadl obránci Ondřej Němec, Ondřej Vitásek a útočník Michal Birner. Všichni tři museli další starty v reprezentačním dresu odložit kvůli zdravotním problémům. S mužstvem se chystají brankář Roman Will, obránci Jakub Galvas, David Musil, útočníci Lukáš Rousek, Jakub Flek a Radim Zohorna, jenž byl pozván dodatečně.

Nominace na BHG

04.02.2019 - Trenér českého národního týmu Miloš Říha oznámil nominaci na Beijer Hockey Games (Švédské hokejové hry). Najdete jí zde.