Header image
Carlson Hockey Games 2017
«
27.4.2017 od 18:30 SWE4REPORT RUS3
pr.
ONLINE
27.4.2017 od 18:30 FIN2REPORT CZE3
ONLINE
29.4.2017 od 13:00 RUS0REPORT FIN1
ONLINE
29.4.2017 od 17:00 CZE8REPORT SWE4
ONLINE
30.4.2017 od 14:30 SWE2REPORT FIN3
ONLINE
30.4.2017 od 18:30 CZE3REPORT RUS4
ONLINE
»
  • Rusko jde do domácího turnaje s hvězdnou sestavou, nechybí ani Malkin s Ovečkinem

    10.12.2012 | Adam Bagar

M o s k v a – Ruský trenér Zinatulja Biljaletdinov sestavil pro domácí turnaj Channel One Cup, který se uskuteční tradičně v moskevské hale Chodynka, nejsilnější možný výběr. Co jméno, to hvězda, tak by se dala charakterizovat nominace Rusů. Sborné nebudou chybět ani taková hokejová esa jako Alexander Ovečkin, Jevgenij Malkin, Ilja Kovalčuk a Pavel Dacjuk. Hvězdná sestava se poprvé představí již ve čtvrtek 13. prosince, kdy hostí od 17:00 tým tří korunek.

P Jméno                  Klub             narozen   cm/kg  hůl
G Barulin Konstantin     AK Bars Kazaň    04.09.84  186 95  L
G Košečkin Vasilij       Čerepovec        20.09.88  188 86  L

D Jemelin Alexej         AK Bars Kazaň    25.04.86  187 97  L
D Tjutin Fjodor          Atlant Mytišči   19.07.83  182 94  L
D Nikulin Ilja           AK Bars Kazaň    12.03.82  190 99  L
D Denisov Denis          CSKA Moskva      31.12.81  183 85  L
D Bělov Anton            Avangard Omsk    29.07.86  193 89  L
D Čudinov Maxim          SKA Petrohrad    25.03.90  177 78  R
D Kornějev Konstantin    AK Bars Kazaň    05.06.84  180 82  L
D Birjukov Jevgenij      Magnitogorsk     19.04.86  185 92  L
D Medvěděv Jevgenij      AK Bars Kazaň    27.08.82  189 87  L
D Kalinin Dmitrij        SKA Petrohrad    22.07.80  188 97  L

F Plotnikov Sergej       Jaroslavl        03.06.90  185 83  L
F Širokov Sergej         CSKA Moskva      10.03.86  178 85  R
F Žerděv Nikolaj         Atlant Mytišči   05.11.84  185 83  L
F Mozjakin Sergej        Magnitogorsk     30.03.81  180 78  R
F Radulov Alexander      CSKA Moskva      05.07.86  186 84  L
F Averin Jegor           Jaroslavl        25.08.89  180 78  L
F Kovalčuk Ilja          SKA Petrohrad    15.04.83  187 96  R
F Pěrežogin Alexander    Avangard Omsk    10.08.83  179 79  L
F Šipačjov Vadim         Čerepovec        12.03.87  184 78  L
F Ketov Jevgenij         Čerepovec        17.01.86  184 88  L
F Dacjuk Pavel           CSKA Moskva      20.07.78  179 95  L
F Malkin Jevgenij        Magnitogorsk     31.07.86  191 91  L
F Anisimov Artěm         Jaroslavl        24.05.88  190 80  L
F Kazjonov Dmitrij       Magnitogorsk     13.05.84  190 88  L
F Ovečkin Alexander      Dynamo Moskva    17.09.85  188 99  R
F Těreščenko Alexej      AK Bars Kazaň    16.12.80  180 78  L
F Kuljomin Nikolaj       Magnitogorsk     14.07.86  185 96  L          


Head Coach             Biljaletdinov Zinatulja Hlavní trenér
Assistant Coach        Bělov Valerij           Asistent trenéra
Assistant Coach        Juškjevič Dmitrij       Asistent trenéra
Assistant Coach        Myškin Vladimír         Asistent trenéra
Assistant Coach        Bukatin Anatolij        Asistent trenéra
Assistant Coach        Emeljanov Boris         Asistent trenéra
Assistant Coach        Nikitin Igor            Asistent trenéra
Video Coach            Gornov Kirill           Videotrenér
Team Doctor            Konov Valerij           Lékař
Team Doctor            Chabibrachmanov Ilmir   Lékař
Equipment Manager      Šulja Oleg              Kustod
Equipment Manager      Rogatin Konstantin      Kustod
Media Manager          Zacharov Michajl        Media manažer
PR Manager             Kuzmak Alexander        PR manažer
Masseur                Salachjev Ramil         Masér
Masseur                Šalev Andrej            Masér
Masseur                Ulanov Sergej           Masér